joomla templates top joomla templates template joomla

Śmiertelne potrącenie w Szczecinie. Zginęła starsza kobieta

Radio Szczecin/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Starsza kobieta zginęła pod kołami ciężarówki w Szczecinie. Do wypadku doszło przy ulicy Budziszyńskiej. Według świadków, kierowca ciężarówki cofał w bocznej uliczce, prawdopodobnie nie zauważył starszej kobiety poruszającej się o kulach i potrącił ją. 

"Każdy chce, żeby na niego weszła". Szczecinianin udomowił wiewiórkę

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

- Tam jest aleja kasztanowa i jak tamtędy szedłem z psami na spacer, to spadło mi coś dosłownie przed nogami - opowiada Tadeusz Łubiarz, mieszkaniec Szczecina, który przygarnął i udomowił wiewiórkę. - Jak ręką przytuliłem do siebie, to się rozgrzało to troszeczkę, zaczęło się ruszać - dodaje.

Ankieta ma rozwiać wątpliwości rodziców 6-latków. W Szczecinie ruszyła akcja "Mały uczeń pierwsza klasa"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

W Szczecinie rozpoczęła się akcja "Mały uczeń pierwsza klasa". Urząd Miasta chce poznać oczekiwania rodziców związane z wysłaniem 6-latków do szkół podstawowych. W tym celu wysłał do nich specjalne ankiety. Urzędnicy liczą, że dzięki temu uda im się odpowiedzieć na wszelkie pytania trapiące rodziców. 

Nie wrócił z przepustki do aresztu. Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

200 gramów narkotyków znaleziono w torbie należącej do 28-latka, zatrzymanego do kontroli przez policjantów z drogówki w Pyrzycach w województwie zachodniopomorskim. Mężczyzna poszukiwany był przez policję, ponieważ nie wrócił do aresztu po przepustce.

Wojewoda donosi do prokuratury na gminy zadłużone w parabankach - "Czas życia na kredyt się skończył".

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Wojewoda zachodniopomorski złożył doniesienie do prokuratury na siedem gmin, które brały pożyczki w parabankach. - Czas życia na kredyt się skończył, to co wyprawia wójt Ostrowic, to horror. Ja chcę z tym skończyć - mówił wojewoda. Władze gmin zaciągały długi w parabankach, co według wojewody, niekorzystnie odbijało się na stanie finansów gmin. 

Cztery cysterny z amoniakiem wykoleiły się w Szczecinie

włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Cztery cysterny z amoniakiem wykoleiły się na przejeździe kolejowym w Szczecinie-Dąbiu. Nie doszło do wycieku. Po południu zostanie wstrzymany ruch kolejowy na linii Szczecin w kierunku centrum i z powrotem i rozpocznie się przepompowywanie gazu.

"Bardzo proszę o pomoc". Dramatyczny apel matki 22-letniego Ukraińca, który zaginął w Szczecinie

Radio Szczecin/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

- Bardzo proszę o pomoc - apeluje Olena Nagornyuk, matka 22-letniego Vladyslava Nagornyuka, który zaginął w Szczecinie. Student ostatni raz został uchwycony przez kamerę monitoringu w nocy z 23 na 24 stycznia w okolicach ulic Panieńskiej i Wyszyńskiego. 22-latek był ubrany w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, brązowe buty i szarą czapkę. Miał przy sobie również plecak.

Szczecinianom leży na sercu los uchodźców. "Jestem oszołomiony odzewem na akcję"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Mieszkańcy Szczecina wspierają uchodźców - wolontariusze zebrali dary, które przekażą na rzecz imigrantów z przygranicznych niemieckich ośrodków. Odzew na akcję jest bardzo duży, a najpotrzebniejsze rzeczy wciąż można przynosić do klasztoru Dominikanów i Teatru Kana.

Wykoleił się pociąg towarowy. Ogromne opóźnienia na trasie Szczecin-Poznań

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Pociąg towarowy wykoleił się we wtorek (26.01) wieczorem w Słonicach pod Szczecinem. Zablokowana została trasa Szczecin-Poznań. Pociągi pasażerskie muszą korzystać z objazdów. Mają duże opóźnienia. - Wykoleiła się lokomotywa i jeden pusty wagon cysterna - powiedział Zbigniew Wolny, rzecznik prasowy PKP PLK Poznań.