joomla templates top joomla templates template joomla

Amerykański okręt przywiózł sprzęt wojskowy na Anakondę 16. Rozładunek potrwa dobę

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Do portu w Szczecinie przypłynął w niedzielę amerykański statek Independence II. Na jego pokładzie jest sprzęt wojskowy US Army potrzebny do ćwiczeń Anakonda 16. Statek Independence II, jeden z największych transportowców na świecie, jest rozładowywany w porcie w Szczecinie. 

"Każdy chce, żeby na niego weszła". Szczecinianin udomowił wiewiórkę

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

- Tam jest aleja kasztanowa i jak tamtędy szedłem z psami na spacer, to spadło mi coś dosłownie przed nogami - opowiada Tadeusz Łubiarz, mieszkaniec Szczecina, który przygarnął i udomowił wiewiórkę. - Jak ręką przytuliłem do siebie, to się rozgrzało to troszeczkę, zaczęło się ruszać - dodaje.

Ankieta ma rozwiać wątpliwości rodziców 6-latków. W Szczecinie ruszyła akcja "Mały uczeń pierwsza klasa"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

W Szczecinie rozpoczęła się akcja "Mały uczeń pierwsza klasa". Urząd Miasta chce poznać oczekiwania rodziców związane z wysłaniem 6-latków do szkół podstawowych. W tym celu wysłał do nich specjalne ankiety. Urzędnicy liczą, że dzięki temu uda im się odpowiedzieć na wszelkie pytania trapiące rodziców. 

Śmiertelny wypadek na ulicach Szczecina. 83-latka potrącona przez samochód

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

83-letnia kobieta, która przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu na al. Jana Pawła II w Szczecinie, została potrącona przez samochód. Kobieta zginęła na miejscu. Kierowca auta był trzeźwy, ale według wstępnych ustaleń policji mógł jechać za szybko.

Śmiertelne potrącenie w Szczecinie. Zginęła starsza kobieta

Radio Szczecin/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Starsza kobieta zginęła pod kołami ciężarówki w Szczecinie. Do wypadku doszło przy ulicy Budziszyńskiej. Według świadków, kierowca ciężarówki cofał w bocznej uliczce, prawdopodobnie nie zauważył starszej kobiety poruszającej się o kulach i potrącił ją. 

Cztery cysterny z amoniakiem wykoleiły się w Szczecinie

włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Cztery cysterny z amoniakiem wykoleiły się na przejeździe kolejowym w Szczecinie-Dąbiu. Nie doszło do wycieku. Po południu zostanie wstrzymany ruch kolejowy na linii Szczecin w kierunku centrum i z powrotem i rozpocznie się przepompowywanie gazu.

"Bardzo proszę o pomoc". Dramatyczny apel matki 22-letniego Ukraińca, który zaginął w Szczecinie

Radio Szczecin/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

- Bardzo proszę o pomoc - apeluje Olena Nagornyuk, matka 22-letniego Vladyslava Nagornyuka, który zaginął w Szczecinie. Student ostatni raz został uchwycony przez kamerę monitoringu w nocy z 23 na 24 stycznia w okolicach ulic Panieńskiej i Wyszyńskiego. 22-latek był ubrany w ciemną kurtkę, ciemne spodnie, brązowe buty i szarą czapkę. Miał przy sobie również plecak.

Szczecinianom leży na sercu los uchodźców. "Jestem oszołomiony odzewem na akcję"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Mieszkańcy Szczecina wspierają uchodźców - wolontariusze zebrali dary, które przekażą na rzecz imigrantów z przygranicznych niemieckich ośrodków. Odzew na akcję jest bardzo duży, a najpotrzebniejsze rzeczy wciąż można przynosić do klasztoru Dominikanów i Teatru Kana.