joomla templates top joomla templates template joomla

Pożar archiwum pod Szczecinem. Z ogniem walczyło 11 zastępów straży pożarnej

Radio Szczecin/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

11 zastępów straży pożarnej gasiło pożar budynku archiwum w Dobrej pod Szczecinem. Według wstępnych szacunków, spłonęło ok. 200 metrów kwadratowych pomieszczeń. Jedna osoba podtruła się dymem. Strażacy przez kilka godzin mieli trudność ze znalezieniem źródła pożaru. Jego przyczyny wciąż nie są znane.

Nowojorski perkusista Newman Taylor Baker dał koncert w jednym z mieszkań w Szczecinie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin kulturalne

Legendarny nowojorski perkusista Newman Taylor Baker zawitał do Szczecina. Dał tam koncert w dość nietypowy miejscu, bo w jednym z mieszkań. Towarzyszyli mu szczecińscy jazzmani. Gospodarz mieszkania jest fanem gatunku - wygrał organizowany przez lokalne media konkurs i to to do niego zawitał nowojorski artysta. 

Łukasz Berezak po raz czwarty kwestuje w Szczecinie. "Fajnie jest pomagać"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Niepełnosprawny Łukasz Berezak już po raz czwarty zbiera pieniądze razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dwunastoletni chłopiec od urodzenia cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna, powodującą chroniczny stan zapalny przewodu pokarmowego. Mimo trudności Łukasz kwestuje z kolorową puszką, bo jak sam twierdzi - fajnie jest pomagać.

Policja szuka kierowcy, który nieomal potrącił pieszego w Szczecinie. "Skierujemy sprawę do sądu"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Policja rozpoczęła poszukiwania kierowcy, który przejechał tuż przed pieszym na jednej z ulic Szczecina. Mężczyzna ledwie uniknął potrącenia, a kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. - Mamy do czynienia z wykroczeniem bardzo karygodnym. Pieszy, jeżeli jest już na przejściu dla pieszych, to w każdej sytuacji ma pierwszeństwo.