joomla templates top joomla templates template joomla

BEZPIECZEŃSTWO ZIMOWE DLA SZCZECIŃSKICH PRZEDSZKOLAKÓW.

D.D./Szczecin.eserwis.info, info/foto: Policja, Szczecin włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Funkcjonariuszka z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie spotkała się z dziećmi w przedszkolu Nr 5 przy ul. Tomaszowskiej w Szczecinie.

Kosztowały 54 mln, ciągle się psują. Biletomaty i kasowniki zmorą szczecinian

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Nowe biletomaty i kasowniki, na które z kasy Szczecina wydano 54 mln zł, miały ułatwić podróżowanie mieszkańcom. Niestety, ciągle się psują. Skala usterek poraża, średnio każdego miesiąca jest ich 300, a kupienie biletu i skasowanie go często graniczy z cudem. 

Policjant śmiertelnie postrzelił kierowcę podczas kontroli

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Rano w Szczecinie podczas kontroli policjant śmiertelnie postrzelił kierowcę. 22-latek nie zatrzymał się do kontroli i miał potrącić jednego z funkcjonariuszy - poinformowała Małgorzata Wojciechowicz, rzecznik prokuratury okręgowej w Szczecinie, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. 

"Ograniczenia są tylko w głowie". Chory na zanik mięśni chce pokonać na wózku 900 km ze Świnoujścia do Zakopanego

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Na czterech kółkach, o własnych siłach, przez całą Polskę - tak ze swoimi słabościami i ciężką chorobą chce zmierzyć się Bartek Rzońca. Bartek cierpi na chorobę Duchenne’a - postępujący i nieodwracalny zanik mięśni. Mimo niepełnosprawności, studiuje na Politechnice Koszalińskiej. 

Początek ćwiczeń szpicy NATO w Polsce. Do Szczecina przypłynął statek pełen sprzętu wojskowego

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Do szczecińskiego portu przybył transport ze sprzętem wojskowym z Hiszpanii. Przerzut do Polski tzw. szpicy NATO to element rozpoczynających się ćwiczeń „Brilliant Jump”. Podczas „Brilliant Jump” żołnierze m.in. z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Albanii ćwiczą przerzucenie do Polski i szybkie przemieszenie sił bardzo wysokiej gotowości (ang. VJTF) nazywanych także szpicą. 

10 lat w więzieniu spędzi kierowca ciężarówki

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

10 lat w więzieniu spędzi kierowca ciężarówki Tomasz K., który w sierpniu w wypadku na trasie A34 w Anglii, zabił kobietę i trójkę dzieci. Do tragedii doszło, ponieważ 30-letni Polak był zajęty zmienianiem muzyki w telefonie komórkowym i nie patrzył na drogę. 

Wojna gangów w Szczecinie. Dwie osoby z zarzutami ws. mężczyzny skatowanego w biały dzień

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

W czerwcu trzech gangsterów w biały dzień, na środku ulicy, kopało i biło metalową pałką mężczyznę - teraz dwóch z nich usłyszało zarzuty. - Poszkodowany nie chciał współpracować i policjanci musieli na podstawie słabej jakości monitoringu ustalić tożsamość sprawców, później ustalić miejsce ich przebywania i ich zatrzymać.

Najtwardsi strażacy rywalizują w widowiskowych zawodach w Szczecinie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin sport

Bieg po schodach z obciążeniem, przenoszenie bardzo ciężkiego manekina i slalom - z takimi zadaniami musieli zmierzyć się strażacy, którzy wzięli udział w zawodach Firefighter Combat Challenge. W Szczecinie odbyła się już 6. edycja tych widowiskowych i dynamicznych zawodów, które oparte są na testach sprawnościowych strażaków zza oceanu. 

Władze Szczecina współpracują z łowcami pokemonów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin miejskie

Na placu Armii Krajowej w Szczecinie, przed Urzędem Miasta, stanęło 5 siedzisk w kolorach marki miasta - Szczecin Floating Garden. Przygotowano je specjalnie dla użytkowników popularnej gry Pokemon GO, którzy w letnie popołudnia gromadzą się pod urzędem.

Nocny bieg studentów w Szczecinie z okazji Juwenaliów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Szczecin kulturalne

Kilkuset studentów przebiegło nocą ulicami Szczecina na początek Juwenaliów. Uczestnicy przebrani w nietypowe stroje pokonali trasę od Uniwersytetu Szczecińskiego do rektoratu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.